قوانین فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین:

بازدید کننده محترم  لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

وارد شدن به سایت و ثبت سفارش توسط شما بمنزله پذیرفتن قوانین و مقررات فروشگاه است.

لازم به ذکر است قوانین و مقررات جاری، جایگزین کلیه شرایط قبلی می‏‌شود.

قوانین عمومی:

کلیه اصول و مراحل فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه آنلاین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش این تغییرات است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام نماید.

ارتباطات حضوری:

کلیه مراحل فروش و خدمات قبل و پس از آن و ارتباطات غیر حضوری بوده و فروشگاه هیچگونه فعالیت حضوری ندارد.

ارتباطات غیر حضوری:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین ایمیل می‏‌زنید، ویا از تلگرام فروشگاه استفاده مینمایید ،این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ویا تلگرام )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا معرفی محصولات جدید، امکان دارد فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین برای اعضای وب سایت ایمیل، پیامک ویا تلگرام ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایلی به دریافت اینگونه پیامها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین را در پروفایل خود لغو کنند.

رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

فروشگاه بصورت شبانه روزی باز است وسفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری ویا اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات ، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، میباشد.

فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین محفوظ است.

ضمانت برگشت وجه:

درصورت مشاهده هر گونه مغایرت کالای تحویل شده به مشتری با مشخصات آن در سایت و یا معیوب و مخدوش بودن آن ، خریدار بایستی مراتب را از طریق یکی از راههای تماس به فروشگاه اطلاع داده و حداکثر پس از ۴۸ ساعت کالا را عودت دهد و پس از دریافت کالا توسط فروشگاه  و صحت ادعای مشتری کل وجه به خریدار عودت داده میشود.(نحوه تشخیص سنگ فیروزه نیشابور اصل از تقلبی)

 دقت فرمایید با توجه به نقش و رنگ و ابعاد هر قطعه فیروزه، هر محصول کاملا منحصر به فرد بوده و وقتی کاربری آنرا خریداری میکند ، سایر کاربران قادر به سفارش آن نمیباشند، بنابراین سعی بر آن شده تا با ارائه توضیحات و عکسهای با کیفیت از هر محصول، کاربران بتوانند به درستی محصول دلخواه خود را انتخاب نمایند ، ولی علی رغم تحویل صحیح کالا، در صورتیکه نظر مشتری بر عودت آن بود ایشان میتواند با تقبل هزینه ارسال بعلاوه ۱۰ درصد مبلغ قیمت کالا آنرا حد اکثر تا ۴۸ ساعت عودت دهند.

نحوه تشخیص سنگ فیروزه نیشابور اصل از تقلبی
فروشگاه اینترنتی فیروزه آنلاین